Pronadjeno 37 oglasa

Opremljena kuća / Zemljište 3.200m2 / Vogošća

Semizovac, Vogošća

PRODAJETE NEKRETNINU? Izaberite najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu… Naš iskusni tim može Vam pomoći da brzo i sigurno... više

230.000KM (2 875 KM/m²)

  • 80m²

Kuća / Vikendica sa pogledom na jezero

Konjic, Konjic

ZAŠTO KUPCI BIRAJU BAŠ NAS? AURA je najbolje ocjenjena agencija u Sarajevu sa personaliziranim pristupom svakom klijentu.... više

175.000KM (1 944 KM/m²)

  • 90m²

Trosoban stan sa parkingom / Marijin Dvor

Centar, Sarajevo

Uz nas ste tačno informisani i automatski osigurani od nemilih događaja preko Wiener osiguranja –  Sve potpuno BESPLATNO... više

300.000KM (5 172 KM/m²)

  • 2 soba
  • 58m²

Zemljište sa vikendicom / Bistrik, Kamenica

Stari Grad, Sarajevo

799.000KM (133 166 KM/m²)

  • 6m²

Nov i namješten stan / Ilidža

Ilidža, Sarajevo

Birajte najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu… Uz nas ste tačno informisani i automatski osigurani od nemilih događaja... više

220.000KM (4 680 KM/m²)

  • 1 soba
  • 47m²

Top Zemljište u srcu grada / Gradačac

Ul. Titova, Gradačac

TOP PONUDA I RIJETKA PRILIKA!  PRODAJE SE kvalitetno i atraktivno zemljište smješteno u srcu Gradačca, ulica Titova. Zemljište... više

500.000KM (1 146 KM/m²)

  • 436m²

Luksuzna Vila / 8 dunuma / Ajdinovići / Olovo

Olovo

Prodaje se kvalitetno i luksuzno imanje nadomak Olova, mjesto Dolovi na putu prema sportsko-rekreativnom centru – SRCE Ajdinovići.... više

800.000KM (2 572 KM/m²)

  • 311m²

Nova Kuća / Vikendica / Olovo

ZDK, Olovo

Birajte najbolje ocjenjenu agenciju… Uz nas ste tačno informisani i automatski osigurani od nemilih događaja preko Wiener... više

225.000KM (1 125 KM/m²)

  • 200m²

Stan 99m2 / Trosoban / Vogošća, Sarajevo

Sarajevo, Sarajevo

Na prodaju lijep trosoban stan u novogradnji sa lodjom i velikim balkonom koji gleda na zelenu povrsinu. Struktura: Veliki... više

235.000KM (2 373 KM/m²)

  • 2 soba
  • 99m²

Top Kuća / Vazdušna banja / Novi Grad

Sarajevo, Sarajevo

435.000KM (2 351 KM/m²)

  • 185m²

Trosoban stan sa parkingom / Ilidža

Sarajevo, Sarajevo

Uz kupovinu stana pripremili smo za Vas simboličan agencijski poklon  – Sobni TV Samsung 4k Smart Birajte najbolje ocjenjenu... više

309.999KM (4 999 KM/m²)

  • 2 soba
  • 62m²

Poslovni prostor / Centar, Sarajevo

Sarajevo, Sarajevo

PRODAJEMO poslovni prostor, ulici Avde Hume u naselju Ciglane, opština Centar u Sarajevu. STRUKTURA: Poslovni prostor je... više

125.000KM (4 464 KM/m²)

  • 28m²

Poslovni prostor 68m2 / Grbavica, Novo Sarajevo

Novo Sarajevo, Sarajevo

Zašto je PAMETNO KORISTITI USLUGE agencije AURA NEKRETNINE?  Birate profesionalce, brza realizacija, štedite svoje vrijeme... više

255.000KM (3 750 KM/m²)

  • 68m²

Kvalitetna i namještena kuća / Ilijaš

Ilijaš, Sarajevo

Prodaje se lijepo imanje u Ilijašu, naselje Misoča. Imanje se nalazi cca 1,5km od škole u Ilijašu. Plac je osunčan tokom... više

500.000KM (1 886 KM/m²)

  • 265m²

Kuća 130m2 i Zemljište 3000m2 / Semizovac, Vogošća

Sarajevo

PRODAJE SE kvalitetno imanje sa lijepom, modernom i opremljenom kućom u naselju Donja Vogošća. Imanje se prostire na površini... više

690.000KM (5 149 KM/m²)

  • 134m²

Trosoban stan Vogošća

Vogošća

Na prodaju lijep trosoban stan u novogradnji sa lodjom i velikim balkonom sa kojeg se pruža otvoren pogled. Stan je dvostrano... više

250.000KM (2 840 KM/m²)

  • 2 soba
  • 88m²

Nov i useljiv stan / Centar, Šip

Centar, Sarajevo

331.000KM (5 171 KM/m²)

  • 2 soba
  • 64m²

Namješten stan 43m2 (47m2) / Mejtaš, Centar

Centar, Sarajevo

285.000KM (6 063 KM/m²)

  • 1 soba
  • 47m²