Top kuća / 3 x stan / Pejton, Ilidža
Pejton, Ilidža, Sarajevo, BIH
650.000KM
2 000 KM/m²
Tip
Kuća
Površina
325 m²
Struktura
5+
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 5+
- Cijena
- 650.000KM
- Površina
- 325 m² (2 000 KM/m²)
- Površina placa
- 220
- Ažuriran
- 18.05.2026
- ID
- 1112
Opis
Zašto je PAMETNO KUPOVATI preko agencije AURA NEKRETNINE? Birajte profesionalce, uštedite svoje vrijeme i novac, eliminišite rizik od prevara, budite tačno informisani i automatski osigurani preko Wiener osiguranje – Sve ovo potpuno BESPLATNO!
PRODAJE SE lijepa kuća sa 3 stana, garažom i poslovnim prostorom u naselju Pejton, Ulica Gliše Jankovića, opština Ilidža.
STRUKTURA: Kuća je po strukturi P+2. Sastoji se od 3 stana, poslovnog prostora, garaže, dvorišta i vanjske ostave. Stanovi su povezani unutrašnjim stubištem (stepenišni prostor) ćija je površina oko 30m2. Svaki stan je zaseban i nalazi se na posebnom spratu, te je tako evidentirano u ZK ulošku. Također, svaki stan ima poseban privatni ulaz iz stubišnog prostora.
Na prizemlju se nalazi dvosoban stan, koji se sastoji od: Dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Također, na prizemlju se nalazi dvorište, garaža i poslovni prostor koji ima zaseban ulaz. Površina stana na prizemlju je oko 54m2 (53,65m2).
Na prvom spratu se nalazi trosoban stan, koji se sastoji od: Dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, hodnika, kupatila, kuhinje sa terpezarijom i balkona. Površina stana na prvom spratu je oko 70m2 (70,09m2).
Na drugom spratu (podkrovlju) se nalazi trosoban stan, koji se sastoji od: Dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, hodnika, kupatila, kuhinje i balkona. Površina stana na drugom spratu je oko 100m2 (101,10m2).
GARAŽA je površine od oko 14m2 (13,73m2). Posjeduje kanal. Evidentirana je u ZK ulošku.