Pronadjeno 37 oglasa

Kuća i zemljište 960m2 / Centar, Sarajevo

Sarajevo, Sarajevo

PRODAJETE NEKRETNINU? Izaberite najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu… Naš iskusni tim može Vam pomoći da brzo i sigurno... više

360.000KM (375 KM/m²)

  • 960m²

Potražnja / Dvosoban ili trosoban stan / Otoka

Sarajevo, Sarajevo

Zašto je PAMETNO KORISTITI USLUGE agencije AURA NEKRETNINE?  Birate profesionalce, brza realizacija, štedite svoje vrijeme... više

350.000KM (5 384 KM/m²)

  • 2 soba
  • 65m²

Top kuća / 3 x stan / Pejton, Ilidža

Ilidža, Sarajevo

Zašto je PAMETNO KUPOVATI preko agencije AURA NEKRETNINE?  Birajte profesionalce, uštedite svoje vrijeme i novac, eliminišite... više

650.000KM (2 000 KM/m²)

  • 325m²

Stan sa pogledom 65m2 (68m2) / Vogošća

Sarajevo, Sarajevo

ZAŠTO KUPCI BIRAJU BAŠ NAS? AURA je najbolje ocjenjena agencija u Sarajevu s personaliziranim pristupom svakom klijentu.... više

230.000KM (3 538 KM/m²)

  • 2 soba
  • 65m²

Kuća sa pogledom na Jablaničko jezero

Jablanica, Jablanica

ZAŠTO KUPCI BIRAJU BAŠ NAS? AURA je najbolje ocjenjena agencija sa personaliziranim pristupom svakom klijentu. Zastupamo... više

400.000KM (5 970 KM/m²)

  • 67m²

Poslovni objekat sa termalnom vodom

Olovo, Olovo

Zašto je PAMETNO KUPOVATI preko agencije AURA NEKRETNINE?  Birate profesionalce, štedite svoje vrijeme i novac, nulirate... više

990.000KM (1 414 KM/m²)

  • 700m²

Kuća sa 2 stana / Novo Sarajevo

Novo Sarajevo, Sarajevo

ZAŠTO KUPCI BIRAJU BAŠ NAS? AURA je najbolje ocjenjena agencija u Sarajevu sa personaliziranim pristupom svakom klijentu.... više

330.000KM (2 357 KM/m²)

  • 140m²

Renoviran stan / 1 spr./ Džidžikovac, Centar

Sarajevo, Sarajevo

Agencija AURA kupcima refundira novac za notarske troškove osnovnog kupoprodajnog ugovora* Uz nas ste tačno informisani... više

469.000KM (4 989 KM/m²)

  • 3 soba
  • 94m²

Kuća na prostranom placu / Ilidža

Ilidža, Sarajevo

270.000KM (2 700 KM/m²)

  • 100m²

Dvoetažni stan / 1+4 / Grbavica, Novo Sarajevo

Novo Sarajevo, Sarajevo

Birajte najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu. Uz nas ste tačno informisani i automatski osigurani od nemilih događaja... više

329.999KM (3 837 KM/m²)

  • 4 soba
  • 86m²

Kuća i zemljište 4.500m2 / Miševići, Hadžići

Hadžići, Sarajevo

330.000KM (2 357 KM/m²)

  • 140m²

Kuća P+1 / Zemljište 1460m2 / Visoko

Kološići, Visoko

ZAŠTO JE PAMETNO KORISTITI USLUGE AGENCIJE AURA?  Birate najbolje ocjenjenu agenciju u Sarajevu, birate profesionalce, brzu... više

410.000KM (3 727 KM/m²)

  • 110m²

Zgrada / 3 x stan / Koševsko Brdo, Centar

Sarajevo, Sarajevo

PRODAJE SE zgrada sa tri uknjižena stana u naselju Koševsko Brdo, Opština Centar u Sarajevu. STRUKTURA I POVRŠINA: Zgrada... više

750.000KM (2 483 KM/m²)

  • 302m²

Dvoetažni stan / Centar, Koševsko brdo

Sarajevo, Sarajevo

Rijetka kombinacija! – Kvalitetan stan sa otvorenim pogledom, smješten na savršenoj lokaciji – po fer cijeni! PRODAJE SE... više

330.000KM (2 519 KM/m²)

  • 3 soba
  • 131m²

Renoviran i namješten stan / Pofalići

Novo Sarajevo, Sarajevo

PRODAJEŠ STAN? Naš iskusni tim može Vam pomoći da brzo i sigurno prodate Vašu nekretninu, uz besplatnu procjenu i najbolju... više

215.000KM (5 119 KM/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Top stan sa parkingom / Lift / Vijećnica

Stari Grad, Sarajevo

JEDINSTVENA PRILIKA – NUDIMO VAM ŠARMANTAN STAN U SRCU GRADA – KOD VIJEĆNICE… PRODAJE SE novo adaptiran i namješten trosoban... više

495.000KM (8 684 KM/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Stan sa parkingom u srcu grada / Centar

Centar, Sarajevo

Uz kupovinu stana pripremili smo za Vas simboličan agencijski poklon  –  TV Samsung 4k Smart Birajte najbolje ocjenjenu... više

804.999KM (6 880 KM/m²)

  • 3 soba
  • 117m²

Moderna Kuća / Vila Poljine / Centar

Centar, Sarajevo

JEDINSTVENA PONUDA – Oaza mira na prostranom placu i pogledom koji ostavlja bez daha… PRODAJE SE moderno dizajnirana Vila... više

850.000KM (4 250 KM/m²)

  • 200m²