Pronadjeno 270 oglasa

Placevi za gradnju Ostrožac

Ostrožac bb, Cazin

Prodaju se placevi za gradnju kuća u Cazinu, smješteni na mirnoj i atraktivnoj lokaciji Ostrožac brdo. Zemljište se nalazi... više

130.000KM (45 KM/m²)

  • 2838m²

Strogi centar Cazin zemljište za gradnju

Cazin

U najstrožijem centru grada Cazina prodaje se zemljište za gradnju sa postojećim objektom stare gradnje na tom zemljištu.... više

145.000KM (458 KM/m²)

  • 316m²

Objekat sa dva zasebna stanovanja kod bolnice

Cazin

Prodaje se objekat sa odvojena stanovanja u neposrednoj blizini gradske bolnice u Cazinu ulica 517. Oslobodilačke brigade.... više

250.000KM (1 388 KM/m²)

  • 180m²

Poslovno stambeni objekat Bihać-izazov za investitore

Ozimice 1, Bihać, Cazin

Prodaje se poslovno-stambeni objekat u Bihaću, u naselju Ozimice I, u ulici Mehmed-paše Sokolovića. Objekat se nalazi u... više

740.000KM (1 651 KM/m²)

  • 448m²

Posjed sa modernom kućom uz rijeku Unu

Bosanska Krupa, Bosanska Krupa, Bosanska Krupa

rodaje se posjed sa modernom kućom i pomoćnim objektima uz rijeku Unu u općini Bosanska Krupa. Posjed se nalazi nedaleko... više

735.000KM (1 960 KM/m²)

  • 375m²
  • 1/3 spratova

Jedinstvena prilika, blizu grada a ipak u prirodi

Hadzici, Sarajevo

Površina zemljišta: 7.380 m² jedna useljiva potpuno nova kuca luksuzno i vrhunski opremljena (visokokvalitetni troslojni... više

759.000KM (2 200 KM/m²)

  • 345m²
  • 2/2 spratova

Prodaja zidana vikendica dostuona odmah

Vraca..Petrovići.., Istočno Novo Sarajevo, Sarajevo

Prodaje se usljiva odmah vikendica uPetrovićima u prirodi okružena ŝumom i potokom podnožju Trebevića. Površina u osnovi:... više

110.000KM (1 571 KM/m²)

  • 70m²
  • 1/1 spratova

Kuca Konjic

Konjic, Konjic

Prodaje se devastirana kuća površine 82 m2 s dvorištem od 3500 m2, smještena u Pokojištu s prekrasnim pogledom na Jablaničko... više

1KM (0 KM/m²)

  • 82m²
  • 1/2 spratova

Stan Mala Lisa Cazin 43 m2

Mala Lisa, CAZIN, Cazin

Prodaje se Dvosoban stan ukupne površine 43 m2 na atraktivnoj lokaciji u Cazinu naselje Mala Lisa. Stan je smješten u novoizgrađenom... više

2.500KM (58 KM/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 11/12 spratova

Stan u izgradnji Centar Grada Cazina

Mala Lisa, Cazin, Cazin

Stambena zgrada koja je u izgradnji, a nalazi se u strogom centru Grada Cazina nudi Trosoban stan površine od 63 m2 koji... više

2.800KM (44 KM/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 3.sprat

Grad Cazin Dvosoban stan 55m2

Mala Lisa, Cazin, Cazin

U samoj gradnji korišteni su armirani betoni visoke marke pod nadzorom vrhunskih inženjera, osiguravajući čvrstoću i dugovječnost... više

3.400KM (61 KM/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 7/17 spratova

Garsonjera 26" Pofalići kod FDS, vlastiti parking

Sarajevo

TOP LOKACIJA – GARSONJERA NA PRODAJU! Savršena prilika za stanovanje ili investiciju! 26 m² funkcionalno iskorišten prostor... više

130.000KM (5 000 KM/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • Visoko prizemlje/1 spratova

✨DVOETAŽNI STAN NA GRBAVICI – RIJETKA PRILIKA!✨

Grbavica, Novo Sarajevo, Sarajevo

DVOETAŽNI STAN NA GRBAVICI – RIJETKA PRILIKA! LOKACIJA: Behdžeta Mutevelića – Grbavica, Novo Sarajevo Površina: 89,95... više

315.000KM (3 500 KM/m²)

  • 5 soba
  • 90m²
  • 5/5 spratova

Zemljište za investitore ind.zona Ćoralići Cazin

Ćoralići bb, Cazin, Cazin

Prodaje se zemljište za investitore smješteno u industrojskoj zoni Ćoralići, Grad Cazin. Površina zemljišta iznosi 14.108... više

80KM (0 KM/m²)

  • 14108m²

Poslovno stambeni objekat Cazin Grad

Ćuprija bb, Cazin, Cazin

Prodaje se poslovno stambeni objekat u naselju Ćuprija u pravcu centra grada. Objekat se nalazi na glavnoj cesti nedaleko... više

886.650KM (1 150 KM/m²)

  • 771m²
  • Prizemlje/4 spratova

Odmaralište sa ljetnom baštom uz rijeku Unu

Bosanska Otoka, Bosanska Krupa, Cazin

Prodaje se odmaralište sa izgrađenom ljetnom baštom i kampom uz obalu rijeke Une lokacija Bosanska Otoka Unska ulica. Ljetna... više

460.000KM (300 KM/m²)

  • 1533m²
  • Prizemlje/1 spratova

Sniženo Kladuški dvorac-Villa sa bazenom

Velika Kladuša, Mala Kladuša, Cazin

SNIŽENA CIJENA ZA 50.000 KM Prodaje se Kladuški dvorac - Villa sa bazenom na području opštine Velika Kladuša naselje Trn... više

824.999KM (1 656 KM/m²)

  • 498m²
  • 2/2 spratova

Prodaja

Katina, Jajce, Jajce

Prodajem kucu u Jajcu od 132 m2 80m2 podrum i garaza .Iza kuce je milic 1148 m2 ispred kuce je 110m2 .Kuca je pravljena1973... više

0KM (0 KM/m²)

  • 132m²
  • 1/1 spratova